Sesje kobiece

Sesja Joanny

piękna kamienica i urodziny

Zobacz całość

Sesja Wiktorii

kwiaty, makramy i ona

Zobacz całość

Sesja w stajni

zachód słońca i konie

Zobacz całość

FAQ

Czy muszę się rozbierać do zdjęć?

Absolutnie nie! Podczas tej sesji najważniejsze jest, abyś czuła się dobrze i komfortowo. Jeżeli chcesz mieć piękne ujęcia w ulubionej sukience, to jak najbardziej! Tutaj Ty decydujesz jak zdjęcia będą wyglądać. Jeżeli nie jesteś pewna jak dużo chcesz odsłonić, oraz czy będziesz się czuła swobodnie, po prostu daj sobie czas. Na pewno porozmawiamy na samym początku o tym, czego oczekujesz i jaką masz wizję naszego spotkania. Wszystkie zdjęcia będą wykonane z czułością i kobiecą wrażliwością, więc nie masz się czego obawiać. Uwielbiam te nasze kobiece spotkania i zawsze panuje podczas nich cudowna atmosfera wsparcia, czułości i bezpieczeństwa.

Jak się przygotować?

Przygotowanie do sesji kobiecej jest bardzo ważne, ponieważ już na tym etapie możesz poczuć się jak bogini. Namawiam Cię serdecznie do wykonania pełnego makijażu oraz fryzury. Uczesz się tak, jak czujesz się dobrze i atrakcyjnie- rozpuszczone włosy na pewno będą dobrze wyglądać i możemy z nimi stworzyć piękne ujęcia. Makijaż dodaje pewności siebie- czyż nie czujesz się od razu lepiej z pięknie pomalowanymi oczami i ustami? Ja na pewno! Taki makijaż również wygląda bardzo dobrze na zdjęciach, dodaje ujęciom charakteru i wyjątkowości spojrzeniu.

W co się ubrać?

Przygotuj sobie parę kompletów ubrań, wspólnie wybierzemy te, które będą wyglądać najlepiej. Zazwyczaj zaczynamy od luźnej sukienki lub koszuli oversize (może być pożyczona od partnera!). Koszulą moża się fajnie owinąć, rozpiąć lub odsunąć, bez pokazywania zbyt dużo. Tak samo będzie z sukienką, najlepiej rozpinaną z rozcięciem. Jeżeli chcesz zdjęcia sensualne, w bieliźnie, weź ze sobą dwa ulubione komplety- tyle wystarczy. Najlepiej w różnych kolorach, aby ujęcia były różnorodne. Zadbaj aby części bielizny do sobie pasowały i nie były zmechacone, bez wystających nitek. (Niestety takie rzeczy widać później na zdjęciach.) Możesz przygotować także szlafrok lub kimono- wszystko to co lubisz, co Ci się podoba i w czym czujesz się bosko! W razie wątpliwości nie bój się do mnie pisać, bardzo chętnie podpowiem!

Gdzie będziemy robić zdjęcia?

U Ciebie w mieszkaniu/domu. Na pewno wykorzystamy salon z kanapą oraz łóżko w sypialni. Więcej powiedzieć będę mogła jak obejrzę Twoje mieszkanie, zobaczę jak rozkłada się światło i gdzie najlepiej się nam ustawić. Kto wie, być może wylądujemy na wyspie kuchennej? Tutaj nic nas nie ogranicza.

Jeżeli jednak nie chcesz wykonać sesji u siebie, możemy wynająć pokój w hotelu lub apartament w mieście. Znam miejsca które mają świetną atmosferę, jednak pamiętaj, że wtedy koszt sesji wzrasta o cenę wynajmu. Możesz też umówić się z koleżanką lub dwiema i wtedy podzielić cenę wynajmu między siebie. Jednego dnia jestem w stanie wykonać trzy sesje w jednej lokalizacji.

Rekwizyty do zdjęć

Nie są wymagane, ale jeśli chciałabym mieć coś specjalnego żeby zająć swoje ręce, lub wykorzystać dodatkowo do zdjęć to tutaj podpowiadam: super sprawdzają się kapelusze i kwiaty. Również biżuteria przyciąga wzrok. Może masz jakieś rodzinne, pamiątkowe naszyjniki lub pierścionki? Koniecznie je przygotuj! Może też być instrument, jeśli jesteś muzykiem, lub cokolwiek innego co przychodzi Ci teraz do głowy. Jeśli czas wątpliwości, czy coś jest dobrym pomysłem- pisz i pytaj śmiało.